Wizyta pracowników firmy Bosch

W dniu 28 października gościliśmy w Szkole  przedstawicieli firmy BOSCH z Warszawy. Firmę reprezentowali Panowie Artur Berniak i Piotr Sendor  z Działu Wyposażenia Warsztatowego Bosch. Po spotkaniu z Dyrektorem Szkoły Panem mgr inż. Jackiem Grzegorzewskim goście przeprowadzili trzygodzinne szkolenie dla uczniów Technikum Samochodowego.

Podczas spotkania Pan Piotr Sendor poprowadził wykład dotyczący historii i najnowszych tendencji w diagnostyce samochodowej oraz szkolenie z zakresu  metod prowadzenia i typowych problemów występujących podczas korzystania z urządzeń diagnostycznych. Uczniowie wykazujący się największą aktywnością i wiedzą podczas szkolenia otrzymali nagrody. W spotkaniu brali udział uczniowie klas IIcTS i IVdTS oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych Izabela Zaborska i Jarosław Jaśkiewicz( organizator spotkania). W związku  z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, goście zapewnili o kolejnej wizycie w naszej Szkole.