V Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla Klas III Gimnazjum w ZSSB - rozdanie nagród

30 maja w naszej szkole w gabinecie Pana  Dyrektora odbyło się rozdanie dyplomów i nagród dla zwycięzców V Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla Klas III Gimnazjum. Dyplomy i nagrody zwycięzcom oraz ich opiekunom wręczyła Pani wicedyrektor Agnieszka Burzyńska. Przypominamy,że I miejsce zajęła Maja Grzyb ze Szkoły Podstawowej nr. 29 w Częstochowie, II miejsce zajęli Roch Konopacki ze Szkoły Podstawowej nr.13  w Częstochowie i Maciej Świącik  ze Szkoły Podstawowej w Konopiskach oraz III miejsce przypadło Julii Kisteli ze Szkoły Podstawowej nr.29 w Częstochowie. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy !!!