OBÓZ SZKOLENIOWO ZALICZENIOWY KLAS TECHNIKUM SAMOCHODOWEGO Z INNOWACJĄ POLICYJNO PRAWNĄ

W dniach 6 – 8 czerwca grupa uczniów z klasy I i II technikum samochodowego z innowacją policyjno prawną pod opieką nauczycieli pani Ewy Jury oraz panów Tomasza Kłosowskiego i Rafała Skorka wzięła udział w obozie szkoleniowo zaliczeniowym na terenie Jura Park Biskupice. W trakcie trzydniowego wyjazdu uczestnicy obozu uczestniczyli w zajęciach z budowy broni palnej, treningu bezstrzałowego, taktyki zielonej z wykorzystaniem markerów do paintballa, technik kryminalistyki, nauki jazdy pojazdami ATV oraz zajęciach survivalowych. Pobierali naukę strzelania z łuku klasycznego i bloczkowego oraz broni pneumatycznej oraz zaliczyli strzelanie z broni z ostrą amunicją na strzelnicy w Myszkowie. Po zajęciach obowiązkowych w czasie wolnym wszyscy spędzali milo czas przy ognisku i wspólnie biesiadowali przy wcześniej przygotowanych pieczonkach.