Mój sukces - to moja biblioteka

29 listopada 2018 r. podczas Seminarium nauczycieli – bibliotekarzy w Katowicach odbyło się podsumowanie V edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego dla Uczniów„Biblioteka w oczach czytelnika”.

Na konkurs wysłano prace trzech naszych uczniów: Wiktorii Kasprzyk z kl. II A TS, Bartosza Krzykawiaka z kl. IV B TS oraz Kacpra Pawelca z kl. IV B TS przygotowywanych pod kierunkiem p. Aliny Grabnej i p. Anny Majchrzak.

Zadaniem uczestników było nie tylko wykonanie zdjęcia, ale także napisanie odpowiedniego komentarza. Ogromną radość przy odczytywaniu werdyktu Jury sprawiła nam wiadomość, że zdjęcie Kacpra Pawelca pod hasłem: „Mój sukces - to moja biblioteka” otrzymało II nagrodę w konkursie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.

mgr Alina Grabna, mgr Anna Majchrza